f

Marketing Project Manager

Pagina Principala Posturi Disponibile Telecom

Candidatul ideal
• Studii superioare, preferabil Marketing
• Minimum 3 ani experienţă pe o poziţie similară sau experienţă relevantă pe un post în domeniul comunicării, marketing-ului
• Cunostinte relevante despre retail marketing si marketing de produs
• Experienta relevanta in identitate vizuala, branding/ rebranding
• Excelente abilități de comunicare, relationare interpersonala si negociere
• Capacitatea de a lucra in echipa, simultan pe mai multe proiecte
• Aptitudini de sinteza si analiza a informatiilor
• Abilităţi de negociere, planificare si coordonare a proiectelor

Descrierea jobului

• Elaborarea brief-urilor pentru campaniile de marketing și organizarea licitatiilor pentru furnizorii de servicii de publicitate
• Coordonarea procesului de rebranding pentru reteaua de magazine
• Gestionarea relaţiei cu furnizorii de publicitate, în proiectele şi activităţile pe care le desfăşoară în cadrul campaniilor de marketing
• Initierea de campanii de stimulare a vanzarilor pentru reteaua de magazine
• Elaborarea si implementarea strategiilor de fidelizare a clientilor
• Coordonarea actiunilor de sponsorizare ale companiei la diverse evenimente
• Realizarea rapoartelor de analiză la finalizarea campaniilor derulate
• Identificarea oportunităţilor în scopul promovării brandurilor din portofoliul companiei
• Monitorizarea trendurilor in retail

Orasul pentru care este disponibil postul: Cluj Napoca ,
ID #2714 Domeniul Telecom Tip Full-Time Pozitie Marketing Project Manager Nivel de cariera Mediu Loc de munca La birou

Aplica pentru acest post

Scrie datele tale si trimite-ne un CV:

Adresa de email (obligatoriu):

Numar de telefon (obligatoriu):

Localitatea jobului pentru care aplici! (obligatoriu):

Atașează un CV:

SAU